თეგეტა გრინ პლანეტის წარმომადგენელმა გაიარა ტრენინგი თემაზე: ნარჩენების მართვა, სტრატეგია, კანონმდებლობა და მათთან შესაბამისობის უზრუნველყოფა მართვის სისტემის მეთოდების გამოყენებით.
თეგეტა გრინ პლანეტის წარმომადგენელმა გაიარა ტრენინგი თემაზე: "ნარჩენების მართვა, სტრატეგია, კანონმდებლობა და მათთან შესაბამისობის უზრუნველყოფა მართვის სისტემის მეთოდების გამოყენებით".
15-17 ივნისს თეგეტა გრინ პლანეტის წარმომადგენელმა გაიარა საკონსულტაციო კომპანია OM-Group-ის მიერ კერძო სექტორის ხელშეწყობის მიზნით, დაგეგმილი სამ დღიანი ტრენინგი თემაზე: "ნარჩენების მართვა, სტრატეგია, კანონმდებლობა და მათთან შესაბამისობის უზრუნველყოფა მართვის სისტემის მეთოდების გამოყენებით".
ტრენინგი მიზნად ისახავდა მონაწილეების ინფორმირებას დღეისათვის არსებულ გარემოსდაცვით, უპირატესად ნარჩენების მართვისა და შრომის უსაფრთხოების საკითხებთან დაკავშირებით. მონაწილეები, პროექტის ფარგლებში, გაერკვნენ აღნიშნული მიმართულებით არსებულ საკანონმდებლო ცვლილებებში, გაეცნენ სიახლეებსა და მართვის სისტემების დანერგვის პრინციპებს.

Представитель «Тегета Грин Планет» прошел обучение на тему «Управление отходами, стратегия, законодательство и обеспечение соответствия с ними с использованием методов системы управления».
15-17 июня представитель «Тегета Грин Планет» прошел трехдневный тренинг «Управление отходами, стратегия, законодательство и обеспечение соответствия с ними с использованием методов системы управления», организованный консалтинговой компанией «OM-Групп» с целью продвижения частного сектора.
Тренинг был направлен на информирование участников об актуальных экологических проблемах, в основном об управлении отходами и охране труда. В рамках проекта участники узнали о существующих законодательных изменениях в указанном направлении, ознакомились с новинками и принципами внедрения систем управления.